Druk wielkoformatowy kolorowy / Ksero wielkoformatowe CAD - rysunki techniczne

Drukowanie rysunków technicznych często wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Nasza firma, która już od ponad 20 lat istnieje w Poznaniu oprócz kserowania standardowych i wielkoformatowych materiałów, oferuje również druk rysunków budowlanych. Od 20 lat świadczymy usługi nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm. Drukowanie rysunków technicznych oraz ksero nie są dla nas żadnym problemem, a druk w środowisku cad nie ma przed nami tajemnic. W końcu nasza firma ma w Poznaniu długą tradycję.


Oferujemy Państwu usługi plotowania cz/b i kolorowego rysunków technicznych wielkoformatowych środwiska CAD.

Drukujemy na papierze o grmamaturze 80g/m2 oraz na kalce, zapewniając najwyższą jakość wydruku.

Oferujemy możliwość druku bezpośredniu z zeskanowanego oryginału lub bezpośrednio z pliku. Służymy pomocą podczas przygotowania plotu do formatu *.plt.

Na państw życzenie składamy wydruki, układamy oraz sortujemy na komplety.

Drukarnia KseroA0 istnieje w Poznaniu już od ponad 20 lat, a usługi świadczy zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt umożliwiający ksero wielkoformatowe i druk cad. Dzięki temu drukowanie rysunków technicznych czy ksero nie stanowi żadnego problemu. KseroA0 oferuje także usługę plotowania druku czarno-białego oraz kolorowego we różnych formatach, co z pewnością będzie dużym ułatwieniem dla zamawiających klientów. Firma proponuje alternatywne rozwiązanie druku bezpośrednio z pliku poprzez drukowanie z zeskanowanego oryginału. Pomaga również podczas przygotowania plotu do formatu .plt. Na życzenie zamawiającego drukarnia składa wydruki, układa je oraz sortuje na komplety.

Ksero wielkoformatowe i kolorowy druk wielkoformatowy cad - o co chodzi?


Drukarnia KseroA0 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom indywidualnym, jak i firmom. Proponuje stawki cenowe uzależnione od rozmiaru/ilości wydruku: do 10m2, do 50m2 oraz powyżej 50m2, a także od tego czy ma on być w kolorze, czy czerni i bieli. Dodatkowo drukarnia oferuje ksero i wydruk w powiększeniu A0+, nie tylko na papierze, ale także na kalce. Możemy także zlecić skanowanie zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. Warto również zaznaczyć, że wydruki odbywają się na papierze o gramaturze 80g/m2. Dla własnego komfortu i organizacji, kiedy nasze zamówienie przekracza kilkanaście sztuk, możemy zdecydować się na składanie rysunków. KseroA0 proponuje też podklejanie marginesu PCV lub tekturą. KseroA0 oprócz realizacji zleceń pomoże nam także w przygotowaniu plików do druku oraz segregacji naszego zamówienia.

KWOTY BRUTTO

KSERO / WYDRUK / SKAN - duży format (kreska CAD)
ILOŚĆCENA
ksero | wydruk cz-bdo 10 m26,00 zł
ksero | wydruk cz-bdo 50 m25,50 zł
ksero | wydruk cz-bpowyżej 50 m2Tel.
ksero | wydruk kolordo 10 m220,00 zł
ksero | wydruk kolordo 50 m218,00 zł
ksero | wydruk kolorpowyżej 50 m2Tel.
ksero | wydruk cz-b (grafika CAD)m2od 50,00 zł
ksero - powiększanie A0+m29,00 zł
ksero | wydruk na kalcem210,00 zł
skan cz/b A0+m210,00 zł
skan kolor A0+m220,00 zł
składanie rysunkówm22,00 zł
składanie rysunków klientam23,00 zł
podklejanie marginesu PCVszt.1,00 zł
podklejanie marginesu tekturąszt.0,20 zł
wydruk z pliku *.dwgplik+ 3,00 zł

Zobacz także: