Druk ksero Poznań

Odkąd w XV wieku Johannes Gutenberg wynalazł druk, pojawiło się mnóstwo modeli urządzeń drukujących. Dzisiaj są one w stanie wykonać wiele egzemplarzy w krótkim czasie. Kserokopiarki pojawiły się później. Pierwszą kopię wykonał w USA w 1983 roku Chester Carlson, a intensywny rozwój ksera przypadł na lata 80. i 90. XX wieku. Dzisiaj w wielu branżach praca bez druku i ksera wydaje się wręcz niemożliwa. Dlatego też popularnością cieszą się firmy przygotowujące wysokiej jakości wydruki i kopie. Jedną z takich firm jesteśmy my – KseroA0. Działamy na terenie Poznania, mając swoją siedzibę przy ulicy Promienistej 123 na Grunwaldzie, ale wysyłamy też kurierem przesyłki z zamówieniami Klientom z całego kraju.

Druk/ksero do rozmiaru A3


Do naszych podstawowych usług należą drukowanie i kserowanie, choć zajmujemy się też skanowaniem czy oprawą różnego typu prac i dokumentacji. W ofercie mamy zarówno druk i ksero małoformatowe (do formatu A3), jak i wielkoformatowe (do formatu A0+). Drukujemy więc na przykład karty biznesowe, wizytówki, plakaty, plansze, kalendarzyki czy ulotki. Posługujemy się drukiem cyfrowym. Można więc wysyłać nam zamówienia mailowo lub przynosić je zapisane na nośnikach przenośnych takich jak dyski zewnętrze, płyty CD i DVD czy pendrive’y. Wykonujemy ksero i druk biało-czarne oraz kolorowe na profesjonalnych maszynach marki Konica Minolta oraz Ricoh. Dbamy przy tym o szybką realizację zleceń. Pracują u nas odpowiednio przeszkoleni i kulturalni pracownicy, którzy chętnie udzielą Wam fachowej pomocy technicznej.

Druk/ ksero wielkoformatowe


Jeśli zaś chodzi o druk i ksero wielkoformatowe, to można u nas między innymi drukować rysunki techniczne przygotowane w środowisku CAD czy inne projekty graficzne. Naszymi Klientami są bowiem nie tylko osoby prywatne, ale i biura projektowe, firmy budowlane czy agencje reklamowe. Wydruki wykonujemy na wysokojakościowym papierze o gramaturze 80g/m2 oraz na kalce. Posługujemy się najlepszymi technikami drukarskimi w ramach druku cyfrowego wielkoformatowego – drukiem lateksowym i solwentowym, które gwarantują dużą wytrzymałość wydruków na różne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, świetnie nadają się do produkcji plakatów, banerów, billboardów i dużych tablic reklamowych. W razie potrzeby pomagamy przygotować plot do formatu .plt, składamy, układamy i sortujemy wydruki. W przypadku druków wielkoformatowych dobrze jest też skorzystać z możliwości podklejenia marginesu tekturą lub PCV.

Więcej niż druk i ksero


Jak więc widzicie, specjalizujemy się w kserze i druku, ale dbamy jednocześnie o kompleksowość naszych usług, tak by Klient nie musiał szukać kolejnej firmy do oprawy swoich prac i dokumentów (do wyboru bindowanie, oprawa kanałowa, oprawa termo-zgrzewalna miękka, listwa wsuwana, gwoździowanie, sztywna oprawa introligatorska), lecz mógł zabezpieczyć je od razu. Możesz również skorzystać z archiwizacji – w postaci zwykłego skanowania lub skanowania wielkoformatowego. Zapraszamy więc do nas – do naszej siedziby przy ulicy Promienistej 123 na poznańskim Grunwaldzie!