Oprawa prac dyplomowych Poznań

Napisałeś pracę dyplomową i zastanawiasz się, gdzie najlepiej ją oprawić? Studiujesz na jednej z poznańskich uczelni? Świetnie! W takim razie zapraszamy do KseroA0 przy ul. Promienistej 123 na Grunwaldzie! Możesz też skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Zajmujemy się profesjonalną oprawą prac dyplomowych – wytrzymałą, wysoce estetyczną, w atrakcyjnej cenie. Rodzaje opraw prac dyplomowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy szeroki wachlarz opraw prac dyplomowych. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że każda uczelnia ma swoje wytyczne w tym zakresie. Dlatego też możesz wybierać spośród wymienionych poniżej rodzajów opraw. Ich ceny zostały określone w naszym cenniku dostępnym na stronie internetowej firmy.Jak przygotować się do wydruku i oprawy pracy dyplomowej?


Przed zdecydowaniem się na określony rodzaj oprawy pracy dyplomowej zalecamy zapoznać się z wymogami uczelnianymi, także w zakresie wydruku. W przeciwnym razie pracę trzeba będzie drukować i oprawiać na nowo. Należy sprawdzić sposób wydruku (jednostronny, dwustronny), rodzaj oprawy dla druku jednostronnego i dwustronnego, liczbę egzemplarzy do druku jednostronnego i dwustronnego w danej oprawie oraz rodzaj wydruku (czarno-biały czy kolorowy?). Ważną rzeczą jest również odpowiednia edycja tekstu (na przykład wymiary marginesów, sposób numeracji, wygląd strony tytułowej) i zapisanie pracy w formacie PDF – tak aby format dokumentu był prawidłowy.

Oprawa nie tylko do prac dyplomowych


Oczywiście nie tylko studenci potrzebują oprawiać różnego rodzaju prace. Oprawa dokumentów jest coraz popularniejsza w firmach w celu odpowiedniej archiwizacji dokumentacji czy przygotowania materiałów szkoleniowych. Zapraszamy więc do współpracy wszystkich zainteresowanych.