O firmie

Terminowość i jakość to nasz priorytet!

Jesteśmy prężnie działająca firmą branży kserograficznej od 1994 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie spowodowało, że dziś możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku, a tym samym zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości. Zaufanie, jakim niezmiennie przez ten czas, obdarzają nas wiodące firmy branży projektowej i budowlanej, motywuje do ciągłego rozwoju, tak by sprostać wszystkim stawianym nam oczekiwaniom.

Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych, duże firmy, agencje reklamowe, jak i klientów indywidualnych. Proponujemy Państwu szerokie usługi w zakresie wydruku i kopii wielkoformatowych oraz kompleksowego przygotowania wszelkiej dokumentacji, w tym składania, układania i sortowania na komplety. Dla Państwa wygody i oszczędności czasu szczególnie zachęcamy do korzystania z opcji przesyłania plików do realizacji na nasz adres e-mail.

Gwarantujemy państwu profesjonalizm i zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt przy najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny naszych usług.

W celu uzyskania większej ilości informacji, a także dokonania dla Państwa indywidualnej wyceny, prosimy o kontakt pod nr tel. 61 861 03 12, lub pod adresem e-mail.

Z nami zawsze zdążysz na czas!!!