Oprawy prac dyplomowych i dokumentacji - KseroA0 Poznań

Proponujemy Pańśtwu szeroki wachlarz opraw w tym oprawy: - rozłączne - bindowanie (oprawa spiralna oraz plastikowe zatrzaski), listwy wsuwane

- trwałe - termozgrzewanie, gwoździowanie do 80mm

Drukarnia KseroA0 oferuje swoim klientom - poza wydrukiem, kserem i skanowaniem dokumentów w formatach standardowych, także te same usługi dla plików wielkoformatowych. Poza tym wychodzi naprzeciw nie tylko osobom prywatny, ale i również firmom, czy też instytucjom. Oprawa prac dyplomowych także znajduje się w ofercie Ksero A0, dlatego też przyciąga ona coraz więcej studentów. Każdy z nich musi w końcu w swoim życiu napisać co najmniej jedną pracę, a naturalną koleją rzeczy jest jej oprawienie. Usługa ta sprawdzi się także jako połączenia ze sobą wydruków notatek, różnych PDF-ów, bądź e-booków.

Jak można oprawić swoją pracę?


Wielkoformatowa drukarnia KseroA0 oferuje nam różnego rodzaju oprawy, z których najpopularniejsza jest oczywiście oprawa prac dyplomowych. Możemy zdecydować się jednak na oprawę własnych dokumentów przez bindowanie, gdzie do wyboru mamy grzbiet plastikowy, drutowy oraz plastikowe zatrzaski. Kolejną opcją jest oprawa kanałowa - miękka lub sztywna. Jedną z najbardziej trwałych opraw dokumentacji jest oczywiście introligatorska, choć nie ustępuje jej także gwoździowanie do 80 mm. Wśród oferty KseroA0 znajdziemy jeszcze oprawę termo-zgrzewalną oraz listwę wsuwaną. Każdy klient z pewnością znajdzie w usługach wielkoformatowej drukarni coś dla siebie, a mając tak szeroki wachlarz wyboru nie będzie to wcale takie łatwe zadanie. Warto przy tym wszystkim pamiętać, że jeśli potrzebujemy swoje zamówienie na konkretny dzień bezpieczniej będzie się zwrócić do drukarni z wyprzedzeniem, aby mieć pewność że będzie ono gotowe na czas.

KWOTY BRUTTO

OPRAWA DOKUMENTACJI
FORMATILOŚĆCENA
oprawa prac dyplomowychszt.12,00 zł
bindowanie grzbietem plastikowymA4szt.4,00 - 9,00 zł
bindowanie grzbietem drutowymA4szt.5,00 - 7,00 zł
bindowanie (plastikowe zatrzaski)A4szt.5,00 - 8,00 zł
oprawa termo-zgrzewalna miękkaA4szt.5,00 zł
oprawa kanałowa miękkaA4szt.8,00 zł
oprawa kanałowa sztywnaA4szt.12,00 zł
oprawa listwa wsuwanaA4szt.4,00 - 6,00 zł
oprawa dokumentacji - gwoździowanie do 80mmszt.15,00 zł
oprawa dokumentacji - introligatorska 1 - 12 cm (oprawa sztywna)szt.od 39,00 zł

Zobacz także: