Strefa A0

Strefa A0 to coś, co nas wyróżnia. To miejsce, w którym możesz na własnej skórze doświadczyć tego, czym jest ekstremalnie precyzyjny druk, najwyższa jakość obsługi, terminowość realizacji zleceń i niespotykane podejście do wysokiego poziomu ich wykonania. Będąc w Strefie A0 masz pewność, że każdy wydruk powierzony w nasze ręce trafi do Ciebie w planowanym czasie, w wymaganej przez Ciebie jakości wydruku. Chcesz wiedzieć więcej?

Zero Opóźnień

Niezależnie od tego jak duże zlecenie powierzysz w nasze ręce – w naszym słowniku nie ma słowa „opóźnienie”.

Zero Pomyłek

W naszych wydrukach na próżno szukać błędów – one się nie zdarzają. Ilości, wymiary i jakość zawsze zgadza się z tym, co mamy zlecone!

Zero Stresu

Zaufaj nam a już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o nieterminowe wydruki czy wątpliwą jakość wydruku. Współpraca z nami to gwarancja pełnego komfortu oczekiwania na zlecenie!

Dlaczego warto dołączyć do Strefy A0?

Perfekcyjna jakość wydruku. Sprawdź jak może wyglądać profesjonalny wydruk. U nas to standard – przykładamy ogromną wagę do jakości ponieważ wiemy, że to jest co, co nas wyróżnia.

Błyskawiczna realizacja. Nie martw się o czas oczekiwania na wydruk – my zrobimy to najszybciej

Bezkonkurencyjne stawki. Jeśli weźmiesz pod uwagę jakość wydruku i termin jego realizacji – korzystniej cenowo być już nie może! Bez żadnych umów i zobowiązań – u nas dostaniesz najlepsze ceny

Profesjonalne złożenie i oprawa. Ostateczna forma wydrukowanych materiałów również jest ważna – u nas możesz złożyć i oprawić rysunki, dokumentację, prace magisterskie – rodzajów opraw mamy naprawdę wiele!

Wygoda dla firm. Dla stałych klientów oferujemy fakturowanie miesięczne. Nie musisz zbierać dziesiątek faktur – wystawimy jedną zbiorczą na koniec miesiąca.

Wyślij nam plik. Plik do druku możesz wysłać na druk@kseroa0.pl i dogadać z nami termin druku i odbioru. To proste!

Po przyjacielsku. Z nami naprawdę można się dogadać! Jeśli potrzebujesz specjalnego wydruku o niestandardowym kształcie, goni Cię termin a rysunków nie możesz odebrać na czas – napisz nam to!

Wydruk do rąk własnych. Na terenie poznania wydruki o wartości powyżej 100 zł brutto możemy dostarczyć bezpłatnie do rąk własnych. Jeśli nie masz możliwości dojechać po wydruk – napisz do nas – dogadamy się! Przy stałej współpracy i regularnych wydrukach możliwe staje się wliczenie kosztów transportu w koszty wydruków.

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Druk i Kserografia Wielkoformatowa S.C.. Poznań ul. Promienista 123. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.