Wydruki CAD

Wydruki CAD to nasz konik – uwielbiamy plotować, składać i oprawiać rysunki. Z nieznaną dotąd precyzją przyglądamy się każdej kartce, która zadrukowana wysunie się z naszych najnowocześniejszych ploterów. Musimy być pewni, że jakość każdego wydruku spełnia nasze najwyższe standardy. Postawiliśmy poprzeczkę wysoko, ale wierzymy, że nasze wartości są kluczem do sukcesu naszych klientów.

Perfekcyjna jakość wydruku. Sprawdź jak może wyglądać profesjonalny wydruk

Błyskawiczna realizacja. Nie martw się o czas oczekiwania na wydruk – my zrobimy to najszybciej

Bezkonkurencyjne stawki. Jeśli weźmiesz pod uwagę jakość wydruku i termin jego realizacji – korzystniej cenowo być już nie może! Bez żadnych umów i zobowiązań – u nas dostaniesz najlepsze ceny

Drukarnia A0 oferuje Państwu najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe w formacie do 1118 mm. Dzięki sprawnej obsłudze i nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie wydrukować dokumentacje w dogodnych dla Państwa terminach.

Gotową dokumentację możemy złożyć oraz oprawić – wszystko z należytą dokładnością oraz precyzją. Zlecenie można wysłać do nas drogą mailową a skończoną dokumentację dostarczymy do rąk własnych – na terenie Poznania bezpłatnie!

Niepewność powstrzymuje Państwa przed zleceniem nam ważnych wydruków dokumentacji? Zapraszamy do zlecenia nam do wydruku przykładowego rysunku technicznego – przykładowy wydruk wielkoformatowy będzie można odebrać od nas jeszcze tego samego dnia!

Oferujemy Państwu usługi plotowania cz/b i kolorowego rysunków technicznych wielkoformatowych środowiska CAD. Drukujemy na papierze o gramaturze 80 g/m2 oraz na kalce, zapewniając najwyższą jakość wydruku.

Oferujemy możliwość druku bezpośrednio z zeskanowanego oryginału lub bezpośrednio z pliku. Służymy pomocą podczas przygotowania pliku do formatu *.plt lub *.pdf. Na życzenie możemy złożyć wydruki, układamy oraz sortujemy na komplety.

Co jeszcze zyskasz drukując w A0?

1. Wygoda dla firm

Firmy mają łatwiej – dla naszych stałych klientów oferujemy fakturowanie miesięczne. Od dziś nie musisz skrzętnie komplementować faktur za wydruki – wystawimy jedną, zbiorczą fakturę na koniec miesiąca.

2. Wyślij nam plik

Pliki możesz wysłać bezpośrednio na naszą skrzynkę  mailową cad@kseroa0.pl w formacie PDF lub DWG – poradzimy sobie ze wszystkim. Odpiszemy bądź oddzwonimy podając możliwy termin realizacji zlecenia. Zlecenie jest pilne? Poinformuj nas o tym, nadamy mu odpowiedni priorytet!

3. Rysunki do rąk własnych

Na terenie Poznania wydruki o wartości przekraczającej 100 zł brutto możemy dostarczyć do rąk własnych za darmo. Nie masz czasu przyjechać po nie osobiście? Doskonale to rozumiemy, dlatego przywieziemy rysunki osobiście. Przy stałej współpracy i regularnych wydrukach możliwe staje się wliczenie kosztów transportu w koszty wydruków.

4. Profesjonalne złożenie i oprawa

Dokumentacje możemy złożyć a następnie oprawić – zależnie od potrzeb – zaczynając od listowej oprawy, przez bindowanie aż po oprawę twardą, introligatorską.

5. Po przyjacielsku

Z nami można się dogadać! Niezależnie od tego, czy wydruki mają niestandardowe wymiary, powinny być gotowe na wczoraj czy też trzeba je dowieźć na wskazany adres o umówionej godzinie – po prostu nam o tym powiedz. Jesteśmy świetni nie tylko w druku, ale również w rozwiązywaniu problemów naszych klientów. Dołącz do naszej Strefy A0 i nigdy więcej nie martw się o swoje wydruki!