Druk cyfrowy i reklamowy

Druk cyfrowy stosuje się tam, gdzie nakłady są na tyle niskie, że stosowanie tradycyjnego druku offsetowego jest nieopłacalne. Oferujemy Państwu wysokiej klasy druk cyfrowy wykonywany na profesjonalnych, najnowocześniejszych maszynach. Drukujemy do pełnego zadruku formatu A3 na papierze do gramatury 350 g.

W standardzie oferujemy cyfrowy wydruk wizytówek na papierze kredowym 350 g w formacie 85×55 lub 90×50. Możliwy jest zadruk jednostronny i dwustronny. Minimalna ilość wydruku to 100 sztuk. Wizytówki mogą być matowe, z laminatem folią matową, w połysku lub przyjemną w dotyku folią soft touch. Wykonujemy także wizytówki z wybiórczym nadrukiem UV. Więcej informacji na stronie WIZYTÓWKI.

Oferujemy wydruk plakatów w ilości od jednej sztuki za pomocą druku pigmentowego lub solwentowego w wymiarach: A2, A1, A0, B2, B1 i B0 na papierze posterowym matowym 180 g, posterowym błyszczącym 235 g oraz folii matowej lub z połyskiem 160 g. Więcej informacji w zakładce PLAKATY.

Oferujemy druk ulotek w druku cyfrowym (czas oczekiwania 24h) oraz druku offsetowym (czas oczekiwania do 3 dni). W przypadku druku cyfrowego oferujemy zadruk jedno lub dwustronny na papierze kredowym 130 g w formatach A6, A5, A5 i DL w ilości od 100 sztuk. W przypadku druku offsetowego oferujemy wydruk na papierze kredowym matowym lub z połyskiem od 130 do 300 g w formatach A6, A5, A4 i DL w zadruku dwustronnym. Więcej informacji na stronie ULOTKI.

 

Ceny ulotek będą zależały od rodzaju papieru oraz metod uszlachetniania. Konfigurator oraz cennik dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz nietypowego zamówienia napisz do nas na maila lub przez formularz kontaktowy.

Oferujemy wydruk naklejek wyciętych po obrysie o gramaturze 160 g na folii samoprzylepnej oraz folii samoprzylepnej z transferem. Więcej o wydruku naklejek znajdziesz na podstronie NAKLEJKI.

Oferujemy wydruk papieru firmowego jednostronnie na papierze matowym 90 g. Więcej informacji na stronie PAPIER FIRMOWY.

 

Ceny papieru firmowego będą zależały od rodzaju papieru oraz formatu. Konfigurator oraz cennik dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz nietypowego zamówienia napisz do nas na maila lub przez formularz kontaktowy.

Oferujemy druk zdjęć w formacie A3 i A4 z docięciem do formatu zdjęcia. Więcej informacji na stronie DRUK ZDJĘĆ.

Oferujemy druk teczek reklamowych w formacie A4 na papierze o gramaturze 350 g w zadruku jednostronnym oraz dwustronnym. Więcej informacji w zakładce TECZKI FIRMOWE.

 

Ceny teczek będą zależały od rodzaju zadruku oraz metod uszlachetniania. Konfigurator oraz cennik dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz nietypowego zamówienia napisz do nas na maila lub przez formularz kontaktowy.

Oferujemy wydruki na piankach i PCV w wymiarach A2, A1, A0, B1, B2 a także wymiarach niestandardowych. Więcej informacji na stronie WYDRUKI NA PIANKACH I PCV.