Ulotki

Oferujemy Państwu druk ulotek w formie druku cyfrowego, gdzie ilość zaczyna się już od 100 sztuk oraz w druku offsetowym, gdzie nie istnieje pojęcie maksymalnego nakładu. Zamówienie można wysłać do nas przez internet. Wydruk (w przypadku druku cyfrowego) realizujemy nawet poniżej 24h.

W przypadku druku cyfrowego oferujemy wydruk ulotek na papierze o gramaturze od 90 g do 350 g na papierze kredowym w formatach: A6, A5, A4 i DL w zadruku jednostronnym (4+0) oraz dwustronnym (4+4).

Potrzebujesz niestandardowego wymiaru lub gramatury ulotek? Napisz do nas! Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu.

Ceny ulotek będą zależały od rodzaju papieru oraz metod uszlachetniania. Konfigurator oraz cennik dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz nietypowego zamówienia napisz do nas na maila lub przez formularz kontaktowy.

W zależności od potrzeby klienta Drukarnia KseroA0 oferuje wizytówki jednostronne lub dwustronne w kolorze albo też czerni i bieli. Są one wykonywane na papierze kredowym o gramaturze 350g/m2. Biorąc pod uwagę, że druk cyfrowy wizytówek spotyka się z dużym zainteresowaniem, drukarnia proponuje stawki zależne od ilości ich wydruków. Dostarczać drukarni pliki z projektami naszych wizytówek możemy na nośnikach CD, DVD, dyskach przenośnych oraz pendrive, ale i także najszybszą drogą – mailową.