Wizytówki

Druk cyfrowy stosujemy tam, gdzie nakłady są na tyle niskie, że stosowanie tradycyjnego druku offsetowego jest nieopłacalne. W Drukarni A0 możecie Państwo wydrukować wizytówki w ilości już od 100 sztuk, a zamówienie przesłać poprzez internet. Realizacja zamówienia nawet poniżej 24h!

Oferujemy wizytówki w dwóch wymiarach: 85×55 lub 90×50 zadrukowane jedno lub dwustronnie w gramaturze 350 g. Wizytówki mogą być wydrukowane z lub bez laminatu (matowy, połysk lub soft touch). Możliwy jest również nadruk UV.

Potrzebujesz niestandardowego wymiaru lub gramatury wizytówek? Napisz do nas! Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu.

W zależności od potrzeby klienta Drukarnia A0 oferuje wizytówki jednostronne lub dwustronne w kolorze w najwyższej jakości wydruku. Są one wykonywane na papierze kredowym o gramaturze 350g/m2. Biorąc pod uwagę, że druk cyfrowy wizytówek spotyka się z dużym zainteresowaniem, drukarnia proponuje stawki zależne od ilości ich wydruków. Dostarczać drukarni pliki z projektami naszych wizytówek możemy na nośnikach CD, DVD, dyskach przenośnych oraz pendrive, ale i także najszybszą drogą – mailową.